Overslaan en ga direct naar de inhoud

Winnaars

Sinds 1993 worden er elk jaar op het festival jury- en publieksprijzen uitgereikt. 

2019

Elianne Sijpkes piano (08-03-2009) Juryprijs B, Prins Claus Conservatorium Prijs
Kaixin Dokter piano (02-07-2010): Juryprijs A, Publieksprijs
Maxi Smit piano (01-09-2010): Steenhuis Piano Prijs
Elka Hoogendijk zang (30-03-2007) en Wende Hoogendijk, zang (11-05-2010): Oranjewoud Festival Prijs

2018

Jasmine Ye viool (5-4-2010): Juryprijs A
Elka Hoogendijk piano (30-3-2007): Prins Claus Conservatorium Prijs, Haydn Jeugd Strijkorkest Prijs
Mik Boerema viool (13-8-2008): Juryprijs B, Publieksprijs
Mahaly Etienne harp (22-10-2007): Oranjewoud Festival Prijs

2017

Joshua Hassler-Forest cello (10-11-2006): Juryprijs B, Peter de Grote Festival Prijs
Quinten van Brummen viool (25-10-2009): Juryprijs A, Publieksprijs, Haydn Jeugd Strijkorkest Prijs
Felicia Jayawardhana viool (10-06-2007): Prins Claus Conservatorium Prijs

2016

Mare Keja cello (02-07-2004): Juryprijs B, Publieksprijs, Haydn Jeugd Strijkorkest Prijs
Maaike van der Lijn piano (28-03-2007): Juryprijs A
Yasminder Rozeboom viool (05-02-2004): Peter de Grote Festival Prijs
Elka Hoogendijk piano (30-03-2007): Prins Claus Conservatorium Prijs

2015

Coen Manche piano (22-09-2004): Juryprijs B, Peter de Grote Festival Prijs 
Felicia Jayawardhana viool (10-06-2007): Juryprijs A
Dominique Seelen (07-02-2004): Publieksprijs
Ayunda Oosting piano (29-01-2003): Steenhuis Piano Prijs
Vera Backer viool (30-10-2004): Prins Claus Conservatorium Prijs
Vera Backer viool (30-10-2004), Lyke Nota,viool (15-09-2004), Yasminder Rozeboom viool (05-02-2004), Dominique Seelen viool (07-02-2004): Haydn Jeugd Strijkorkest Prijs

2014

Anna Maring viool (15-02-2003): Juryprijs B / Publieksprijs / Peter de Grote Festival Prijs
Evander Eijsink piano (13-07-2008): Juryprijs A
Nynke Maaike Dijkstra klarinet (09-04-2004): Prins Claus Conservatorium Prijs
Benjamin van Teeseling piano (20-08-2004): Steenhuis Piano Prijs
Noa Staal viool (02-10-2002): Haydn Jeugd Strijkorkest Prijs

2013

Noord (Conservatorium Groningen & Finale Oosterpoort Groningen)

Dominique Seelen viool (07-02-2004) JURY A / PUBLIEK / Masterclass Peter de Grote
Salim Elsafi piano (30-05-2001) JURY B / Een les P.C.Conservatorium
Lotte Hof blokfluit (10-11-2003) HJSO prijs

2012

Noord (Conservatorium Groningen & Finale Oosterpoort Groningen)

Yasminder Rozeboom viool (05-02-2004) JURY A
Duo Paulien Backer klarinet (09-04-2001) & Julius Backer piano (15-01-2003) JURY B / Masterclass Peter de Grote
Emily Smit viool (09-10-2000) PUBLIEK
Mae Buitenhuis fluit (26-04-2001) Een les P.C.Conservatorium

2011

Noord (Meldij Drachten & Finale Oosterpoort Groningen)

Julius Backer piano (15-01-2003) JURY A
Florianne Remme cello (25-02-2000) JURY B / HJSO prijs
Florianne Remme cello (25-02-2000) Peter de Groteprijs 2012
Pianoduo Salim Elsafi (30-05-2001) & Timo Stokhorst (10-09-2001) PUBLIEK / Een les P.C.Conservatorium

2010

Noord (ICO Assen & Finale Oosterpoort Groningen)

Timo Stokhorst piano (10-09-2001) JURY A
Loïs van Malenstein cello (12-01-1999) JURY B
Lisa van Dongen viool (03-07-1998) PUBLIEK / HJSO prijs
Jill Gulbis piano (09-08-1999) Peter de Groteprijs 2011

2009

Noord (Conservatorium Groningen & Finale Oosterpoort Groningen)

Cynthia Kuiper piano (23-10-02) JURY A
Eline de Vries viool (17-09-99) JURY B / PUBLIEK / HJSO prijs
Eline de Vries viool (17-09-99) Peter de Groteprijs 2010

2008

Noord (Heerenveen & Finale Oosterpoort Groningen)

Kees Christiaan Kruit piano (18-06-99) JURY A
Gerbrich Meijer klarinet (01-05-97) JURY B
Elisa Dijkstra viool (12-03-98) PUBLIEK / HJSO prijs
Anna Roffel piano (11-03-96) Peter de Groteprijs 2009

2007

Noord (ICO Assen & Finale Oosterpoort Groningen)

Mazarine Wensvoort piano (05-10-98) JURY A
Marieke Kosters viool (13-01-97) JURY B
Bernd Holtrop xylofoon (25-10-96) PUBLIEK
Liesbeth Bosboom cello (21-02-95) Peter de Groteprijs

2006

Noord (Conservatorium Groningen & Finale Oosterpoort Groningen)

Elisa Dijkstra viool (12-03-98) JURY A
Arjan Jongsma marimba (08-09-95) JURY B / PUBLIEK
Bente Verheul cello (26-01-95) Peter de Groteprijs 2007

2005

Noord (Heerenveen & Finale Oosterpoort Groningen)

Roman Krjemenevsky piano (23-09-98) JURY A
Susan Koek
altsaxofoon (13-07-93) JURY B
Jurre van Egteren
 piano (22-02-94) (gedeeld) PUBLIEK
Amke te Wies
cello (30-01-94) (gedeeld) PUBLIEK

Oost (Muziekschool Hengelo en omstreken)

Tina Draadjer viool (22-08-97) JURY A
Irene Enzlin cello (13-01-93) JURY B / PUBLIEK

2004

Noord (ICO Assen & Finale Conservatorium Groningen)

Liesbeth Bosboom cello (21-02-95) JURY A / PUBLIEK
Bert de Boer piano (24-11-92) JURY B

2003

Noord (Conservatorium Groningen)

Miriam van Esseveld viool (12-11-94) JURY A
Emma Herngreen piano (02-04-93) JURY B
Beate Loonstra harp (26-06-92) PUBLIEK

2002

Noord (Conservatorium Groningen)

Dana de Vries cello (15-06-93) JURY A / Interreg.Finale
Jelmer Strijkstra viool (21-04-91) JURY B / PUBLIEK / Interreg.Finale
Rianne Jongsma fluit (09-06-90) Interreg.Finale

Duitsland (Aurich)

Alina Bender piano (13-04-94) JURY A
Frank Nannen trompet (26-07-90) JURY B / PUBLIEK / Interreg.Finale
Arum Prawito piano (08-07-90) Interreg.Finale

Oost (Conservatorium Zwolle)

Adam Wijpkema piano (30-04-94) JURY A / Interreg.Finale
Bá Thê Nguyen piano (13-05-91) JURY B / Interreg.Finale
Britt Veldman viool (10-03-93) PUBLIEK
Gerrit Kaemingk gitaar (15-11-90) Interreg.Finale

Interregionale Finale (Oosterpoort Groningen)

Dana de Vries cello (15-06-93) PUBLIEK / Oosterpoortprijs
Bá Thê Nguyen piano (13-05-91) JURY / Peter de Groteprijs 2004

2001

Duitsland (Aurich)

Matthias Kuchenbecker cello (08-05-92) JURY A
Timothy Schmeil slagwerk (11-05-89) JURY B / Interreg. Finale
Trompet-ensemble PUBLIEK
Jonathan Enriques Gepperd (17-02-91)
Martin Matheis (20-12-88)
Aiko Kühn (07-03-90)
Frank Nannen (26-07-90)
Didel Bish piano (27-04-91) Interr. Finale

Noord (Conservatorium Groningen)

Mitchell Mungroop viool (26-06-92) JURY A
Lies Braakman piano (09-03-90) (gedeeld) JURY B / Interreg.Finale
Danna Paternotte viool (17-04-91) (gedeeld) JURY B / Interreg.Finale
Bruno van Esseveld viool (04-02-89) PUBLIEK / Interreg.Finale

Oost (Conservatorium Zwolle)

Carianne van der Brugge viool (18-12-92) JURY A
Walther Pondman klarinet (09-06-90) JURY B / Interreg.Finale
Elvira van Groningen viool (06-12-92) PUBLIEK
Jonathan Beekman cello (21-02-90) Interreg.Finale
Elise Löbker piano (09-07-90) Interreg.Finale

Interregionale Finale (Tambour Hoogeveen)

Didel Bish piano (27-04-91) 1e prijs
Walther Pondman klarinet (09-06-90) 2e prijs
Bruno van Esseveld viool (04-02-89) 3e prijs / PUBLIEK

2000

Noord (Conservatorium Groningen)

Eva van Haaften viool (12-06-92) JURY A
Mathijs Hanhart zang (26-11-88) JURY B / PUBLIEK

Oost (Conservatorium Zwolle)

Elvira van Groningen viool (06-12-92) JURY A
Martine Stigt-Thans viool (26-12-89) JURY B / PUBLIEK

1999

Noord (Conservatorium Groningen)

Marte Geritsma piano (12-09-88) JURY B
Didel Bish piano (27-04-91) JURY A
Harmke Gerritsma viool (24-09-88) PuBLIEK

Oost (Conservatorium Zwolle)

Elise Löbker piano (09-07-90) JURY A
Naomi Wohl piano (11-12-88) JURY B
Nienke Caljouw viool (11-04-88) PUBLIEK

1998

Noord (Muziekschool Heerenveen)

Sofie van der Schalie viool (24-01-89) JURY A
Sophie Abraham cello (07-10-86) JURY B
Benedict Broy viool (23-03-88) PUBLIEK

1997

Noord (ICO Assen)

Hugo Buizer gitaar (29-12-88) JURY A / PUBLIEK
Jorine de Jonge piano (25-04-86) JURY B

1996

Noord (Conservatorium Groningen)

Stefan Ebels viool (20-03-86) JURY
Willemijn Jonker piano (17-01-85) PUBLIEK

1995

Noord (Conservatorium Groningen)

Inge van der Hoeven piano (28-04-85) JURY
Gloria Oliveiro viool (30-06-85) PUBLIEK

1994

Noord (Muziekschool Groningen)

Simone Lamsma viool (05-10-85) JURY / PUBLIEK

1993

Noord (Conservatorium Groningen)

Pierre Buizer hoorn (06-11-82) JURY
Ruben Prümers piano (30-03-82) JURY